Barcode: 27040263
Riz complet
by Bon Ri
Labels
fair trade
organic
eu organic
fairtrade international
non eu agriculture
it bio 007
Categories
Available in
belgium, france, luxembourg
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 355.0 kcal |
| Fat | 3.1 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz thaï LONG GRAN COMPLET
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Olives Vertes Dénoyautées
Crespo
E NOVA 3
Crespo Pitted Green Olives
Crespo
E NOVA 3
Olives Vertes Dénoyautées Crespo - Grand Bocal
Adams
D NOVA 3
Green Olives in Brine with Anchovy Stuffing
Crespo
E NOVA 4
Olives vertes dénoyautées
Crespo
E NOVA 3
Olives vertes a la farce d'anchois
crespo
E NOVA 4
Crespo Oliv.v Amandes BT1
Crespo
E NOVA 3
Les Olives du Marché, olives noires à la grecque aux herbes, pour apéritif
Crespo
E
Olives Vertes à La Farce De Poivron Doux, La Boite De
Crespo
E NOVA 4
Olives Noires à la Grecque
Crespo, Somia
D NOVA 3
Olives vertes
Crespo
D NOVA 1
Olives noires
Crespo
D NOVA 3