Barcode: 0897530001801
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Rooibos, cardamom, cardamom seeds, cinnamon, pink pepper, clove buds, natural orange flavor, vanilla pieces, natural clove flavor.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Dried Turkish Apricots
Sweet Vine
B NOVA 3
Seeded soft sliced Gluten-free bread
Bakers Life
A NOVA 4
Tomato & Capsicum Soup with basil
Aldi
B
Unsweetened Almond Milk
Goodness
NOVA 4
Gluten free bread
Aldi
C NOVA 4
Bakehouse Wholegrain mini wraps
Bakers Life
C NOVA 4
Choco Pillows
Golden Vale
E NOVA 4
Banana chips
Sweet Vine®
D NOVA 3
Hemp seeds
Is So Natural
B NOVA 1
Soy Milk
Inner Goodness
NOVA 4
White large wraps
Bakers Life
D NOVA 4
Power grain
Goldenvale
D NOVA 4