Barcode: 8480000134592
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 2.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Rooibos 49,, Manzana, Aroma, Hoja de stevia, Mango 0,
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Vichy
Vichy Célestins
A NOVA 1
Wawa, Hot Chocolate, 24 Oz
Wawa
B
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 0.50 L
Vichy,Vichy Célestins
A NOVA 1
Ultra-Concentré Réglisse Anis
Antésite
NOVA 4
Burger King, Dr Pepper, 20 Fl Oz
Burger King
B
Starbucks, Royal English Breakfast Tea, Grande
Starbucks
B
Concentré Réglisse Citron
Antésite
B NOVA 4
Zaxby's, Fanta Cherry, 12 Oz
Zaxby's
C
Choco quick
NOVA 3
White Castle, Strawberry Shake, Nashville Only, Large
White Castle
B
Taco Bell, Prosecco Sparkling Wine
Taco Bell
C
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 1.15L
Vichy celestins
A NOVA 1