Barcode: 8718907576024
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 72.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Rode druif, stabilisatoren: bevat arabische gom en/of metawijnsteenzuur; conserveringsmiddel: sulfieten.
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
boisson nutritionnelle Formula 1 Strawberry
Herbalife
NOVA 4
Apple 100% Juice From Concentrate, Apple
E NOVA 1
Spark
AdvoCare
NOVA 4
mokate cappuccino vanilla
Mokate
NOVA 4
Cola Light
K Menu
C NOVA 4
Polvo para preparar bebidas
Herbalife
NOVA 4
Lemon, Ginger & Cayenne Cold-Pressured Juice Blend, Lemon, Ginger & Cayenne
E NOVA 1
Pureboost, clean energy mix
Pure boost
E
Boisson Nutritionnelle
Herbalife Nutrition,Herbalife
NOVA 4
Agua Mineral Natural Carbonatada
Topo Chico
B NOVA 1
Leite em pó integral instantâneo Glória
Glória
NOVA 4
Formula 1 healthy meal
Herbalife
NOVA 4