Barcode: 8715575017910
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 623.0 kcal |
| Fat | 55.0 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 8.5 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 6.5 g |
| Proteins | 20.3 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
94% AMANDELEN, rookaroma (aroma, rookaroma), zonnebloemolie
Allergens
nuts
Related Products in Smoked Almonds
"Sweet" Italian Dressing
E NOVA 4
Spaghetti sauce
The Pasta House Co.
B NOVA 4
Thai Sweet Chili Sauce
Blue Dragon
NOVA 4
Organic apple Juice
Wild Harvest
E NOVA 1
Spicy Teriyaki Sauce
Blue Dragon
NOVA 4
Spaghetti sauce with mushrooms
The Pasta House Co.
A NOVA 4
Famous Salad Dressing
E NOVA 4
Organic fancy cut low-moisture part-skim mozzarella cheese, mozzarella
D NOVA 4
Leche Cultivada
COLUN
Spaghetti sauce
The Pasta House Co.
B NOVA 4