Barcode: 8720182717702
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 185.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 5.2 g |
| Carbohydrates | 1.9 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 15.0 g |
| Salt | 1.8 g |
Ingredients
Varkensvlees1 83%, water, rijstebloem, rundercollageen, zout, aardappelzetmeel, minerale zout (kalium), natuurlijke aroma's, voedingszuur (E330), stabilisator (E452, E451), antioxidant (E300, E392), rookaroma, conserveermiddel (E250), vitamine B12, 1 Beter Leven keurmerk 1 ster
Additives
e250
e300
e330
e392
e451
e452
Related Products in Meats And Their Products
Filets de poulet
Carrefour
A NOVA 1
Simpl Salami Sans Ail
Carrefour, Simpl
E NOVA 4
Simpl Tête Pressée en Tortue
Carrefour, Simpl
D NOVA 4
Filet De Poulet nature
Carrefour
D NOVA 4
Mini-loempia au poulet et sauce aigre-douce
Carrefour Traiteur,Carrefour
C NOVA 3
Carrefour Langue de Boeuf Sauce Madère & Purée aux Épinards
Carrefour
C NOVA 4
Carrefour Sensation Poulet Aigre-Doux Riz Basmati
Carrefour
B NOVA 4
Carrefour Original Brasserie Waterzooi Poulet Pommes de Terre
Carrefour
C NOVA 4
SIMPL Tête pressée
Simpl
D NOVA 4
Filets de poulet
Carrefour
A NOVA 1
Carrefour The Market Crepinettes
Carrefour
D NOVA 4
Carrefour Original Saucisse Jus de Cuisson & Stoemp aux Carottes
Carrefour
C NOVA 4