Barcode: 8718452516001
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 253.0 kcal |
| Fat | 8.8 g |
| of which saturated | 5.9 g |
| Carbohydrates | 40.0 g |
| of which sugars | 21.9 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 2.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
appel 52,1%,_ TARWEbloem_, suiker, roomboter 8,6% (_MELK_), rozijnen 1,7%,_ scharrelEI_, gemodificeerd zetmeel (aardappel,_ melk_), water,_ TARWEzetmeel_, glucose-fructose-stroop, glucosestroop, kaneel 0,2%, zout, rijsmiddelen: E500 en E503, stabilisator: E422 (niet dierlijk), zuurteregelaars: citroenzuur en E331, gedeeltelijk geharde raapzaadolie, citroenschil, natuurlijk aroma, geleermiddel: pectinen, kleurstof: E160b(ii).
Allergens
eggs
gluten
milk
nuts
Additives
e14xx
e160b
e160bii
e330
e331
e422
e440
e500
e503
Related Products in Frozen Foods
Mini coquilles St Jacques farcies beurre ail & persil , x12 ,150g
U, U Saveurs
D NOVA 3
Buffalo Style Boneless Chicken Bites
Tyson
D NOVA 4
Crispbakes x 4
Aldi
C NOVA 4
Black pizza margherita
Seven&i
E NOVA 3
Levure Instantanée
SAF INSTANT
NOVA 4
Plat cuisiné Lasagnes à la bolognaise 1kg
U
C NOVA 3 Eco-Score E
Flammekueche 260g
U, U Saveurs
D NOVA 4 Eco-Score C
Chocolate Flavored Hazelnut Spread Sandwich
Smucker's
E NOVA 4
Grandpa Yeye's Pork & Chive Dumplings
Mr Chen's
NOVA 4
Tarte aux poireaux 400g
U
C NOVA 4 Eco-Score C
3 Fromages
Auchan
D NOVA 4 Eco-Score B
Creamy mushroom chicken pot pie tender white meat chicken, creamy mushroom chicken
Marie Callender’s
C NOVA 4