Roomboter Feeststol
by Nettorama
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 338.0 kcal |
| Fat | 8.4 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 54.7 g |
| of which sugars | 29.1 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 8.5 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
stol: TARWEBLOEM, 24% rozijnen, 21% amandelspijs (42% AMANDELEN, suiker, stabilisator: E420, water, SCHARRELKIPPENEI-EIWIT, SCHARRELKIPPENEI, verdikkingsmiddel: E466, natuurlijk citroen aroma), bakkersgist, water, 3,6% krenten, TARWEGLUTEN, dextrose, weipoeder (MELK), 1,5% roomboter (MELK), 1,2% HAZELNOTEN, 1,2% AMANDELEN, emulgator: E471/E481/ E472e (TARWE)/ E482, 0,7% sinaasappelschil, bakkerszout, veldbonenmeel, ROGGEBLOEM, suiker, glucose-fructosestroop, plantaardige olie (katoenzaad, raapzaad, zonnebloem), natuurlijk aroma, meelverbeteraar: E300, TARWEMOUTMEEL, kleurstof: E101/E160a, enzym (TARWE), zuurteregelaar: E330. zakje poedersuiker: suiker, antiklontermiddel: E341
Allergens
Additives
Related Products in Snacks
Dark Chocolate Almond Sea Salt Bars, Dark Chocolate Almond Sea Salt
Manitoba harvest
Crunchy hemp snacks
Hemp Heart Bar
Manitoba Harvest
Crunchy hemp snacks, chocolate
Coconut and cocoa hemp seed mix
Hemp seed mix
Crunchy Hemp Snacks
Manitoba Havest
Hemp Heart Bar
Manitoba Harvest
Hemp seed bar
Hemp Yeah Bar
Hemp heart, crunchy hemp snacks, bites
Hemp Heart
Hemp Heart Bar
Manitoba Harvest