Barcode: 20354084
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 744.0 kcal |
| Fat | 82.0 g |
| of which saturated | 57.0 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
roomboter (melk).
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Ricotta cheese
C NOVA 4
Heavy Whipping Cream
D NOVA 4
Sour cream
D NOVA 3
Ricotta cheese
C NOVA 4
Medium cheddar feather shredded cheese, medium cheddar
D NOVA 3
Half & half milk
D NOVA 1
Parmesan romano grated cheese blend
E NOVA 4
Chive & onion cream cheese spread
First Street
D NOVA 4
Vanilla Greek Nonfat Yogurt
First Street
A NOVA 4
Parmesan shredded cheese
E NOVA 3
Parmesan shredded cheese, parmesan
D NOVA 4
Parmesan Grated cheese
First Street
E NOVA 4