Barcode: 20094782
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 419.0 kcal |
| Fat | 23.5 g |
| of which saturated | 17.3 g |
| Carbohydrates | 41.1 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | 3.2 g |
| Proteins | 9.1 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Tarwebloem, 25% roomboter (melk), water, bakkersgist, dextrose, volle melkpoeder, tarwegluten, gejodeerd zout (zout, kaliumjodide), suiker, raapzaadolie, emulgator: mono - en diglyceriden van vetzuren, veresterd met monoacetyl - en diacetyl - wijnsteenzuur*; veldbonenmeel, conserveermiddelen: calciumpropionaat, sorbinezuur, zuurteregelaar. calcium - acetaat; meelverbeteraar: ascorbinezuur; gistextract, geïnactiveerde gist. *van plantaardige oorsprong.
Allergens
milk
Additives
e200
e282
e300
e334
e471
Related Products in Snacks
Beleg-Kirschen
REWE, ja!
D NOVA 4
Mini marshmallows
Rewe
NOVA 4
Salzstangen
ja!
E NOVA 3
Doppelkeks
Ja!, Rewe
E NOVA 4
Cookies
la buona pasticceria
E NOVA 4
Shortbread Fingers
REWE
E NOVA 3
Haselnuss Schokolade
REWE Beste Wahl, Rewe
E NOVA 4
Vegan ganze Haselnuss
EcoFinia GmbH, Rewe, Rewe Bio
E NOVA 3
Vegan Nougat & Crisp
Rewe, Rewe Bio
E NOVA 3
Pastéis de Nata
Rewe, Rewe Feine Welt
D NOVA 4
Kräuterbonbons
REWE Beste Wahl
B NOVA 4
Vollmilch Schokolade
Rewe
E NOVA 4