Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 131.0 kcal |
| Fat | 7.7 g |
| of which saturated | 5.3 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
ROOMYOGHURT MET WALNOTEN (1,4%) EN HONING (0.7% Ingrediënten: volle yoghurt (melk), room (melk) (20%), water, suiker, walnoten (1,49%), gemodificeerd (citroenzuur), caramelsuikerstroop, verdikkingsmiddel maiszetmeel, honing (0,7%), zuurteregelaar Kan sporen van andere noten, gluten en eieren bevatten. (johannesbroodpitmeel), natuurlijk aroma. Ten minste houdbaar tot: zie deksel. Gekoeld bewaren bij max. +7°C. Energie Vetten Gemiddelde voedingswaarde 9961 Per 100 g 1 Portie (125 g)** %6 (125g) 582 kJ/139 kcal 728 kJ/174 kcal - waarvan verzadigde vetzuren Koolhydraten waarvan suikers Vezels Eiwitten Low 16% 8,6 g 11g 3396 5,3 g 6,69 129 159 119 <0,5 g 2,69 0,08 g 149 <0.5g 334 0,10g Referentie-inname van een gemiddelde volwas 400/2.000 kcal). 1 Portie 125 g Ro De verpakking bevat 4 parties 69 16% 79 20 5004
Related Products in Dairies
COMTÉ
TESCO finest
Tesco Finest Black Cherry Yoghurt
Tesco
Tesco High Protein Natural Yogurt
TESCO
Lactose Free Skimmed Milk
Tesco
Madagascan vanilla yogurt
Tesco
Exclusively TESCO Y Creamfields DELICIOUS DAIRY GR
Tesco
MOZZARELLA
TESCO
Mozzarella & Cheese Mix
Tesco
Crème Brûlée
Tesco
Welsh Butter
Tesco Finest
Stratford Blue
Tesco Finest,Tesco
Burrata
Tesco