Barcode: 0004656701846
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, potassium benzoate (a preservative), natural and artificial flavor, citric acid
Additives
e150c
e212
e330
Related Products in Beverages
Taisun Lychee Jelly Drink
Taisun
E NOVA 4
Suco Aloe Vera Taisun Pet
Taisun
E NOVA 4
Jus de fruit goût pêche
Tqf
E NOVA 4
蘋果西打
蘋果西打
E NOVA 4
C&C Passion Fruit
HeySeng
E NOVA 4
Milk Tea Drink
MineShine
D NOVA 4
Matcha latte
Emperor Love
NOVA 4
Black tea latte
NOVA 4
Boisson aux herbes gelées
Taisun
D NOVA 3
Какао-напиток растворимый
Шоколадные реки
NOVA 3
飛行日記微糖黑咖啡
UCC
C
Bobli vitamins citron og lime
Aquador
A NOVA 4