Barcode: 03425916
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.7 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 11.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
CARBONATED WATER, CANE SUGAR, NATURAL AND ARTIFICIAL FLAVOR (CARAMEL COLOR), SODIUM BENZOATE, PHOSPHORIC ACID
Additives
e150c
e211
e338
Related Products in Beverages
Concentré saveur thé pêche
sodastream
D NOVA 4
Sodastream - Concentré De Tonic - 3009335
Sodastream
D NOVA 4
Coca-Cola
Coca-Cola
Sodastream saveur limonade
Sodastream
NOVA 4
נביעות+ תפוח עדין
נביעות
C NOVA 4
Neviot Water
נביעות
C
Citronade
Natalie'S
E NOVA 3
Sodastream - Concentré De Cassis - 3000988
Sodastream
Concentré saveur pamplemousse rose
Sodastream
NOVA 4
Yotvata Choco
Yotvata
Coca-Cola Cachere- 1.5L- Klp -22
Coca-Cola, קוקה קולה
E NOVA 4
Concentré saveur Pomme
SodaStream
NOVA 4