Barcode: 07388038
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 9.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, potassium benzoate (preservative), natural and artificial flavors, citric acid, sucralose, potassium sorbate (preservative).
Additives
e150c
e202
e212
e330
e955
Related Products in Beverages
Sirop de citron
U
NOVA 4
Sirop de fraise bidon de 75cl
U
NOVA 4
Sirop de grenadine bouteille de 1l
U
NOVA 4
Eau de Source de Montagne des Alpes
Hautes-Alpes Naturellement, U
A NOVA 1
Tonic aux arômes naturels
U
E NOVA 4
Sirop de menthe verte bidon de 75cl
U
NOVA 4
Sirop de grenadine
U
NOVA 4
Sirop de menthe verte bouteille de 1l
U
NOVA 4
Limonade
U
C NOVA 4
Sirop de pêche bidon de 75cl
U
NOVA 4
Eau de source de montagne des alpes
U
A
Cola Classic U
U
E NOVA 4