Barcode: 07825600
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
carbonated water, caramel color, sodium benzoate (preservative), aspartame acesulfame potassium, natural and artificial flavors, malic acid, quillaia extract, phenylketonurics: contains phenylalanine manufactured by independent rottlers under tue althority o5 dr deroed/evenup
Additives
e150c
e211
e296
e950
e999
Related Products in Beverages
三ツ矢シャキッとルビーレモネード
アサヒ,Asahi
NOVA 4
AURORA PRESSO
Wonda, Asahi
NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
Festillant
Festillant
C NOVA 4
Pocari Sweat
Pocari Sweat
C
ココア
Asahi,バンホーテン,Van Houten
NOVA 4
Asahi, soft drink
Asahi
B NOVA 1
Morning Shot
Wonda, Asahi
C NOVA 4
ドデカミン
Asahi
NOVA 4
ウィルキンソン ジンジャエール
Asahi,アサヒ,ウィルキンソン
NOVA 4
Spicy Ginger
Mike Mitchell's
E NOVA 4