Barcode: 0850057175295
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.4 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated Water, Natural Flavor, Cognizin® Citicoline, Phosphoric Acid, Natural Caffeine (from Coffee Bean), Sucralose, Sodium Benzoate (Preservative), Potassium Sorbate (Preservative), Cognizin® Citicoline, Natural Caffeine (from Coffee (Coffea spp.) Bean)
Additives
e202
e211
e338
e955
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Пепси зеро
C NOVA 4
Pepsi max zero shugar
C NOVA 4
Frudada
Дантелена ООД
C
Био студено пресован сок от ябълка и череша
E NOVA 1
7up
7up,PepsiCo
D NOVA 4
Лимонада без захар
Prisun
C NOVA 4
Тоник
Evervess
E NOVA 4
Wave chocolate milk
Фибела
NOVA 4
Ready-to-eat
Oh!Good
C NOVA 4
Pepsi
Pepsi-Cola
E NOVA 4
Mirinda Orange
Mirinda
D NOVA 4
Безалкохолна газирана напитка
Pepsi
E NOVA 4