Barcode: 20741129
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 13.2 g |
| of which sugars | 13.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, sodium benzoate (preservative), natural and artificial flavor, quillaia extract.
Additives
e150c
e211
e999
Related Products in Beverages
Кефир
OLYMPUS
B NOVA 1
Vitamin Water
COOLVIT
C
Ice tea Peach
Όλυμπος
C NOVA 4
Vanilla Energy
Olympus
E NOVA 4
Bikos cola
Βίκος
Greek Iced Mountain Tea Peach
Olympos
C NOVA 1
Relax
COOLVIT
мляко
Olympus
E NOVA 4
pepsi
Pepsi
E NOVA 4
Тоник
C NOVA 4
Green Sour Cherry Carbonated
green
C NOVA 4
Choco energy
Olympus
E NOVA 4