Barcode: 0860000736831
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
carbonated water, less than 2% of calcium lactate pentahydrate, magnesium phosphate pentahydrate, l-leucine, l-isoleucine, monopotassium phosphate, l-valine, erythritol, stevia, citric acid, natural flavor 1 can 2% 0% 0% 0% pr sexs
Additives
e330
e340
e340i
e968
Related Products in Beverages
Kronenbourg 12X33CL CAN KRONENBOURG 4.2 DEGRE ALCOOL
Kronenbourg
NOVA 4
1664 6x25cl 1664 blanc sans alcool 0.4 degre alcool
1664, 1664 Blanc Sans Alcool
NOVA 4
Kronenbourg 6X33CL CAN KRONENBOURG 4.2 DEGRE ALCOOL
Kronenbourg
NOVA 4
1664 12x33cl can 1664 5.5 degre alcool
1664
NOVA 4
Kronenbourg 18X33CL CAN KRONENBOURG 4.2 DEGRE ALCOOL
Kronenbourg
NOVA 4
Grimbergen - 12x25cl grimbergen - 6.70 degre alcool
Grimbergen
NOVA 4
1664 - 12x25cl 1664 blonde sans alcool - 0.40 degre alcool
1664
NOVA 4
1664 6x25cl 1664 blanc 5.0 degre alcool
1664, 1664 Blanc
NOVA 4
Grimbergen Bière d'Abbaye 6X25CL GRIMBERGEN TRIPLE 8.0 DEGRE ALCOOL
GRIMBERGEN, Grimb Triple d'Abbaye, Grimbergen Triple D'Abbaye
NOVA 4
Tourtel Twist framboise
Tourtel Twist
NOVA 4
1664 6x25cl 1664 mure myrtille 4.5 degre alcool
1664, 1664 Mure Myrtille
NOVA 4
Bière Sans Alcool PECHE 0,0%
TOURTEL Twist, Tourtel, Tourtel Twist Peche
C NOVA 4