Barcode: 0877903562986
root renew
by notriana
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
certified by ecocert
iso 22000
fda
iso
iso 2
iso13485
iso22716
Categories
Available in
morocco, united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 5.0 kcal |
| Fat | 9.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
collagen vitamine A Niacin (Vitamin B3) saw palmetto Zinc (from Zinc Chelate) Rosemary
Allergens
Rosemary
Saw palmetto
Vitamine A
Related Products in Dietary Supplements
Protein 50 Chocolate
Sponser
NOVA 4
Protein Drink Vanillia
Sponser
A NOVA 4
Liquid energy carbohydrate gel
Sponser
NOVA 4
Protein 50 (bar)
Sponser
NOVA 4
Whey Isolate 94
Sponser
NOVA 4
Recovery shake
Sponser
NOVA 4
Multivitamin Brausetablette, Orange
Denner
E NOVA 4
Energy Milk 30 G Whey Protein Strawberry/ Rhubarb
Emmi
NOVA 4
Multi Protein
Sponser
C NOVA 4
L-Glutamine Neutral
Sponser
A
Vitamine C arôme citron
Denner
NOVA 4
Aceite de germen de trigo en perlas
A.Vogel
NOVA 4