Barcode: 0041268190256
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 60.9 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.8 g |
| of which sugars | 4.2 g |
| Fiber | 2.8 g |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
POTATOES, RUTABAGA, TURNIPS, CARROTS, LEEKS, SHALLOTS, GARLIC, ROSEMARY, THYME.
Related Products in Undefined
Chile Garbanzos Y Limon
Island Snacks Inc.
D NOVA 3
High Energy Mix
Island Snacks Inc.
D NOVA 4
Milk Chocolate With Rum Raisin
Associated Brands Industries Ltd
E NOVA 4
Golden Berry Blend
Trader's Joe's
D NOVA 3
Pumpkin Seeds
Island Snacks
E NOVA 3
Japanese Peanuts
Island Snacks
E NOVA 3
Candy Bar
3musketeers
E NOVA 4
Crispy Wafer With Hazelnut Filling And Chocolate
Amicelli
E NOVA 4
Gourmet Taco Seasoning
Spice Islands, Ach Food Companies Inc.
E NOVA 3
Snack Squares
Goodness Knows
E NOVA 3
Muffin & Bread Mix
Ach Food Companies Inc.
E NOVA 4
Chile Habas Y Limon
Island Snacks Inc.
D NOVA 3