Barcode: 0019962230417
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 9.7 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Carbonated water, pure cane sugar, natural and artificial flavor, citric acid, caramel color & sodium benzoate to preserve quality.
Additives
e330
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
X-Tense Zero Avec taurine
Marque Repère, X-Tense
C NOVA 4
Boisson lactee Delisse Arome fraise
Délisse, Marque Repère
E NOVA 4
Soda cola - 12 x 15 cl UNITÉ
Marque Repère, Jean's
NOVA 4
Sirop de pamplemousse rose
Marque Repère, Frucci
NOVA 4
Bière aromatisée Tequila 5,9% vol.
Marque Repère, Desquiles
NOVA 4
Boisson énergisante Regular
Marque Repère, Scamark, X-Tense
D NOVA 4
Boisson fermentée litchi 15°
Marque Repère, Yen Li, Yenli
NOVA 4
Orange a l'eau de source
Marque Repère, Jafaden
E NOVA 4
Pétillant arômatisé framboise sans alcool
Marque Repère, Festalie
D NOVA 4
Bière blonde de spécialité 6.2 % vol.
Marque Repère, Abbaye Alveringem, Leclerc
NOVA 3
Blanc saveur pêche
Marque Repère, Festalie
NOVA 4
Eau minérale naturelle gazéifiée
Marque Repère
A NOVA 1