Barcode: 7030660365181
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.0 g |
| of which sugars | 9.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
KULLSYREHOLDIG VANN, SUKKER, SURHETSREGULERENDE MIDDEL (SITRONSYRE), AROMA, KONSENTRERT PÆREJUICE, STABILISATOR (AKASIEGUMMI, GLYSEROLESTERE), KONSERVERINGSMIDDEL (NATRIUMBENZOAT).
Additives
e211
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Large lima beans
A NOVA 1
Fork split english muffins
C NOVA 4
Black beans
A NOVA 1
Fork split english muffins
A NOVA 4
Complete Pancake & Waffle Mix
Food Lion
NOVA 4
Brown 'N' Serve Rolls
Food Lion
C NOVA 4
Enriched Seeded Hamburger Buns
Food Lion
C NOVA 4
Great northern beans
A NOVA 1
Fork split english muffins
A NOVA 4
Small red beans
A NOVA 1
Fork split english muffins
C NOVA 3
Southwest beans
A NOVA 3