Barcode: 5400141305876
Rosbif chateaubriand
by sans marque
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Labels
eco score
eco score e
nutriscore
nutriscore grade a
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 98.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 23.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Viande de boeuf 100%
Related Products in Meats And Their Products
Pit Smoked Summer Sausage
Stoneridge, Stoneridge Wholesale Division L.L.C.
D NOVA 4
Whisnant Family Farm, Grass Fed Ground Beef
Fruitland American Meat Llc
C NOVA 1
Salmon Burgers
Raw Seafoods Inc.
C NOVA 4
Salami Cheese Food
Pearl Valley Cheese Inc.
E NOVA 4
Chicken breast patties with rib meat
Proview Foods
D NOVA 4
Beef Jerky
Williams & Conner
D NOVA 4
Door County Bratwurst
Stoneridge Meat & Country Market Wholesale Division L.L.C.
D NOVA 3
Ground chicken pollo molido
B NOVA 1
Italian chicken meatballs, italian
C NOVA 3
Queso
D NOVA 4
Salmon Burgers
Scott Foods
A NOVA 3
Chicken Breast Nuggets
Lake Liner
D NOVA 4