Barcode: 23032767
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 119.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 1.4 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 23.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
viande de boeuf (98%), acidifiants (lactate de potassium, acétates de sodium), sirop de glucose, stabilisants (diphosphates, triphosphates, carboxyméthylcellulose de sodium), sel, antioxydants (citrates de sodium, ascorbate de sodium).
Additives
e262
e301
e326
e331
e450
e451
e466
Related Products in Meats And Their Products
Svinestek med surkål, poteter og tyttebærsyltetøy
Fjordland as
C NOVA 4
Pampas Entrecôte
Rema 1000
C
Sweet & Sour kyllinggryte
Fjordland AS
C NOVA 4
Bratwurst
Kolonihagen
D NOVA 3
Pølsegryte med røkt kjøttpølse
Rema 1000
C NOVA 4
Prima biffstrimler av storfe
Prima, Rema 1000, Nortura
A
Kokt skinke
Kolonihagen
D NOVA 4
Medisterkaker med surkål og poteter
Fjordland
A NOVA 4
Kjøttkaker med ertestuing og poteter
Fjordland as
C NOVA 4
Pepperskinke
Koloni Hagen
NOVA 3
Roastbeef
Vår beste
C NOVA 4
Chilipølse
Kolonihagen
D NOVA 3