Barcode: 8480000635488
Rosca para hornear
by Hacendado
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 3
Labels
green dot
Categories
Available in
spain
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 259.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 53.4 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.8 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
Harina de trigo, agua, sal, harina de centeno malteado, levadura aroma natural, Puede contener trazas de leche
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Riz de Camargue Bio
Vivien Paille
B NOVA 1
Salade wakame
Comptoir Sushi,Labeyrie
D NOVA 4
Riz Sauvage
Vivien Paille
B NOVA 1
Cocos tomates confitues
Vivien Paille
A NOVA 4
Jus De Citron Vert
Delpierre
B NOVA 3
Lentilles vertes
Vivien Paille
A NOVA 1
Jus de citron
Delpierre
B NOVA 3
Potato Chips queso
Olé
E NOVA 4
Riz spécial rizotto
Vivien Paille
B
Quinoa & Boulgour
Vivien Paille
A NOVA 1
Gansettes
Panzani
A NOVA 1
Pois cassés de nos agriculteurs
Vivien Paille
A NOVA 1