Barcode: 24381185
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 244.0 kcal |
| Fat | 2.6 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 49.0 g |
| of which sugars | 24.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
mantequilla 8%
Related Products
Auntie Anne's, Pretzel Waffle, Original
Auntie Anne's
E
The Capital Grille, Veal Tomahawk Chop
The Capital Grille
E
Papa John's, Ultimate Meats On Original Crust, Extra Large, 1 Slice
Papa John's
E
Chili's, Chicken Fajitas, Grilled
Chili's
E
White Castle, Diet Coke, Small
White Castle
B
Casey's General Store, Mac & Cheese Pizza, 1 Large Slice
Casey's General Store
E
Jersey Mike's Subs, Fire Roasted Vegetable Soup, 8 Oz
Jersey Mike's Subs
B
Dairy Queen, Cherry Misty Slush, Large
Dairy Queen
E
Little Caesars, Deep Deep Stuffed Crust Pizza, Cheese
Little Caesars
E
Wawa, Boston Cream Donut, FL
Wawa
D