Barcode: 24380508
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 346.0 kcal |
| Fat | 19.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 39.0 g |
| of which sugars | 16.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 5.8 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
valor energético,grasa,saturadas,azúcares y sal
Related Products in Desserts
Desserts
Senor Rico
C NOVA 4
Tropics Ice Cream
Maui Soda & Ice Works Ltd.
E NOVA 4
Rice Pudding
Señor Rico
C NOVA 4
Tropics ice cream
Maui Soda & Ice Works Ltd.
D NOVA 4
Chocolate Almond Dipped Vanilla Ice Cream Bars
Kirkland,Kirkland Signature
E NOVA 4
Flan De Queso
Kirkland Signature
E NOVA 4
Super Premium Vanilla ice cream
Kirkland
D NOVA 4
Caramel Cream Flan
Flan Rico
D NOVA 4
Tropics ice cream
D NOVA 4
Premium ice cream
D NOVA 4
Tropics ice cream
D NOVA 4
Creamy Flan
Senor Rico
C NOVA 4