Barcode: 4056489908432
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 89.3 g |
| of which sugars | 66.0 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Suiker, water, glucose - stroop, maïszetmeel, zuurteregelaar: citroenzuur; zoete aardappelextract met kleurende eigen - schappen, aroma's. Kan noten (amandel) bevatten. Ongeopend,
Additives
e330
Related Products in Snacks
Feine Nürnberger Obladenlebkuchen
aro
E NOVA 4
Butterspekulatius
aro
E NOVA 4
Schokoröllchen
Jeden Tag
E NOVA 4
Löffel Biskuits mit Dinkelmehl
Tegut,Tegut Bio
D
Milk & Choc Rolls
Jeden Tag
E NOVA 4
Spritzringe
Jeden Tag
E NOVA 4
Sušenky
Jeden tag
E NOVA 4
Gebäckmischung
Jeden Tag
E NOVA 4
Flips
Jeden Tag
D NOVA 4
Müsliriegel mit vollmilchschokolade und Bananenchipsstückchen
JT
E NOVA 4
Schoko-Röllchen
Jeden Tag
E NOVA 4
Sonne, Mond und Sterne
XOX
E NOVA 3