Barcode: 3856020214456
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 278.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 66.7 g |
| of which sugars | 66.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar, rose hip puree, citric acid, pectin.
Additives
e330
e440
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Croky
Croky
D
Croky chips naturel
Croky
D NOVA 3
Handccoked
D NOVA 4
Croky BOLOGNESE FLAVOUR Dit zakje bevalt emballage
Croky
D NOVA 4
Confiture Artisanal d'Aubel - Abricot
D
Confiture artisanale d'aubel
confiture artisanale d Aubel
D NOVA 4
CROKY Chips à l'ancienne Naturel 200 g
Croky
D NOVA 3
Paprika Chips
Croky
C NOVA 4
Compote de Pommes
Spar
NOVA 3
Chips a l'ancienne paprika
Croky
D NOVA 4
Zout & zwarte peper
croky
D NOVA 4
Crackito Naturel Chips
Crackito
D NOVA 3