Barcode: 3290082016311
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 90.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre de canne, eau, arôme naturel de rose avec autres arômes naturels, colorants : E100, E162
Additives
e100
e162
Related Products in Beverages
Bundaberg, Ginger Beer
Eastman Chemical Company
E NOVA 4
Drink Mix
Choco Milk
NOVA 4
Bundaberg, Ginger Beer
Eastman Chemical Company
E NOVA 4
Bundaberg, Diet Ginger Beer
Eastman Chemical Company
C NOVA 4
Drink Mix
Mead Johnson & Company Llc.
NOVA 4
Breakfast shake
D NOVA 4
Bundaberg, Ginger Beer
Eastman Chemical Company
C NOVA 4
Nutritional shake
B NOVA 4
Enfagrow toddler next step toddler next step
E NOVA 4
Vanilla amino acid-based nutrition medical food powder, vanilla
NOVA 4
Choco milk powder drink mix
Choco Milk
NOVA 4
Enfamil, newborn infant formula powder
NOVA 4