Barcode: 5060103390304
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 302.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 74.7 g |
| of which sugars | 74.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Sugar, Water, Rosehip Juice Concentrate (10%)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Spinach & cheese jumbo ravioli
C NOVA 4
Virgin Unrefined Coconut Oil
E NOVA 2
Beef ravioli
C NOVA 4
Diced tomatoes in juice
C NOVA 3
Diced mild green chiles
B NOVA 3
Cut green beans
B NOVA 3
Jumbo ravioli stuffed with a creamy filling of ricotta & romano cheeses
B NOVA 4
Beef jumbo ravioli stuffed with a creamy filling of beef, ricotta & romano cheeses, beef
C NOVA 4
Almond butter
A NOVA 2
Whole kernel sweet corn
B NOVA 3
Old fashioned sourdough bread
C NOVA 4
Tri-color tortellini cheese
C NOVA 4