Barcode: 0097643070248
Rosemarie Harmony
by Schmerling's
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Labels
kosher
orthodox union kosher
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 593.0 kcal |
| Fat | 42.0 g |
| of which saturated | 20.0 g |
| Carbohydrates | 46.0 g |
| of which sugars | 44.0 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Sucre, beurre de cacao, poudre de lait entier, noisettes (14%). amandes, pâte de cacao, extrait de vanille.
Allergens
nuts
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Snacks
Churros Lazo
Auchan
C NOVA 4
Gajos de nqranja micheto
E NOVA 4
Chocolate Amazonas 70% cacao con açai y frambuesas
Natursoy
E NOVA 3
Caramelos de frutas
Natursoy
E NOVA 4
Chips de quinoa
Natursoy
D NOVA 3
Taco surtido fresa
Sagacor
D NOVA 4
Mix regaliz
sagacor
E NOVA 4
Chesitas
E NOVA 4
Zanahoria con canela
D NOVA 4
12 Neules Blanques
E NOVA 4
Barquillos artesanos al cacao
E NOVA 4
Aceitunas
Santiveri
A NOVA 4