Barcode: 0060383054267
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
rosemary
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Huile d'olive vierge
La Flor de Andalucia
B NOVA 2
Sweet potato and avocado burger
B NOVA 4
Huile d'olive vierge extra
Marque Repère, Rustica
B NOVA 2
Love Corn - Salt & Vinegar
Love Corn
B NOVA 3
Houmous
A NOVA 3
Boiled Chick Peas
Saporito
B NOVA 3
Chapelure
Tipiak
D NOVA 3
Gluten Free Penne
Barilla
B NOVA 4
Erdmandel Mehl
borchers fine food GmbH & Co. KG
C NOVA 1
alcaparras en conserva
HEMMER
C NOVA 1
BIO Aloe
B NOVA 1
esto no es un queso cremoso
mommus
B NOVA 3