Barcode: 5030343836726
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 541.0 kcal |
| Fat | 38.7 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 29.7 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | 6.1 g |
| Proteins | 15.5 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
ALMONDS (34%), CASHEWS (34%), FRIED CORN (CORN, SUNFLOWER OIL, SALT) (26%), DRIED ROSEMARY (2%), SEA SALT, SUGAR, NATURAL ROSEMARY FLAVOURING.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Original Beef Toasted Ravioli
Louisa
D NOVA 4
Ranch Seasoned Cashews
Trader Joe's
D NOVA 4
Pork & beef tortellini, pork & beef
Louisa
C NOVA 4
Freeze Dried Tart Cherries
Trader Joe's
D
Tortellini four cheese
Louisa Food Products Inc.
C NOVA 4
Louisa, Ravioli, Four Cheese
Louisa Food Products Inc.
C NOVA 4
Mini round ravioli four cheese
C NOVA 4
Four cheese tortellini ricotta, swiss, parmesan, romano, four cheese
C NOVA 4
Original beef
Louisa Food Products Inc.
C NOVA 4
Authentic Sourdough Rolls
Morabito Baking Co. Inc.
C NOVA 3
Dinner Rolls
Deluxe Italian Bakery
C NOVA 4
Beef & pork cannelloni
C NOVA 4