Barcode: 0711381319536
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 800.0 kcal |
| Fat | 93.3 g |
| of which saturated | 16.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure olive oil, non gmo expeller pressed canola oil, rosemary
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Jus Orange Spring Valley 33CL
Speing Valley
C NOVA 1
Coulis bio mangue passion
Terre Adélice
C NOVA 3
Nectar goyave
Spring Valley
E NOVA 4
Nectar Tropical
Spring Valley
C NOVA 4
Jus tropical
Spring Valley
D NOVA 4
Jus de Pomme
Spring Valley
C NOVA 1
Apple juice
Spring Valley
C NOVA 1
Jus de raisin
Spring Valley
NOVA 1
Jus d' ananas
Spring valley
D NOVA 1
Nectar d'orange
Spring Valley
D NOVA 3
Jus de pomme
Spring Valley
C NOVA 1
Jus De Pomme Canette 33cl
Spring valley
C NOVA 1