Barcode: 6420256010709
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 331.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 77.0 g |
| of which sugars | 57.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.9 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
glukoosisiirappia, sokeria, muunnettua tärkkelystä, liivatetta, stabilointiainetta (sorbitolia), lakritsiuutetta, ammoniumkloridia (=salmiakkia), happoa (sitruunahappoa), suolaa, happamuudensäätöainetta (trinatriumsitraattia), kasviöljyjä (kookos, rapsi), aromeja, värejä (E153, E120, E141, E160a), pintakäsittelyainetta (karnaubavahaa).
Additives
e120
e141
e14xx
e153
e160a
e330
e331
e331iii
e420
e428
e510
e903
Related Products in Snacks
Beignets de crevettes
Cora, Groupe Louis Delhaize
D NOVA 3
Bonbons gélifiés goût Cola
Cora
E NOVA 4
Truffes Fantaisie
Auteuil
E NOVA 4
Sablés pur beurre Bio
Nature Bio
E NOVA 3
Barres cereales fruits rouges
Cora
D NOVA 4
Soufflés salés
Cora
D NOVA 4
12 Cookies tout chocolat
Nature bio
E NOVA 4
Crocodiles, Sachet De 250 Grammes, Marque Cora
Cora
E NOVA 4
6 Barres Céréales Pomme Verte
Cora
D NOVA 4
8 Pains au chocolat
Cora
E NOVA 4
Mini bonbons Cora
Cora
E NOVA 4
Assortiment de confiserie
Cora
NOVA 4