Barcode: 0888670052655
Sirloin & Beef Patties
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Labels
pure beef
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 214.8 kcal |
| Fat | 14.8 g |
| of which saturated | 6.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 19.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
100% pure beef,
Related Products in Meats And Their Products
Wagyu Ranch Steak
Aldi
C NOVA 1
Tuna & Rice Meal: Puttanesca
Ocean Rise
B NOVA 4
Marinated Chicken Wings
Aldi
B NOVA 4
Honey & Chilli Pork Saussage
Aldi
NOVA 4
Ultimate Pork Sausages
Aldi Specially Selected
E NOVA 4
Chorizo spicy salami
Berg deli
E NOVA 4
Pork Liverwurst
E NOVA 4
OAKHURST SLOW COOKED BBQ PULLED PORK BBQ PULLED PO
Oakhurst
C NOVA 4
Corned Beef
Hydale
D NOVA 3
pork, pepper and oregano goirmet sausages
Specially Selected,Aldi
D NOVA 4
Grass fed angus beef gourmet sausage
Aldi
D
Pepperoni salami
E NOVA 4