Barcode: 3838800039336
Sirni namaz classic
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
brez konzervansov
nagrajena kakovost
odlična mazavost
Categories
Available in
slovenia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 248.0 kcal |
| Fat | 23.0 g |
| of which saturated | 14.6 g |
| Carbohydrates | 3.3 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 7.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
55% sveži _sir_, 25% _smetana_, _maslo_, _mleko v prahu_, jedilna sol, modificirani škrob, stabilizator (guar gumi, gumi iz zrn rožičevca, karagenan), jedilna želatina, sredstvo za uravnavanje kislosti citronska kislina,. Vsebuje najmanj 60 % mlečne maščobe v suhi snovi.
Allergens
milk
maslo
mleko v prahu
sir
smetana
Additives
e330
e407
e410
e412
Related Products in Dairies
MOZZARELLA shredded cheese
Happy Farms
C NOVA 3 Eco-Score D
SALSA CON QUESO
ON THE BORDER
D NOVA 4 Eco-Score D
Cottage Cheese
Darigold
C NOVA 4 Eco-Score D
simple ingredient skyr PEACH
siggi's
A NOVA 4 Eco-Score B
Strawberry Yoghurt
Danone YoPRO
A NOVA 4 Eco-Score A
tasty cheese
bega
NOVA 3 Eco-Score D
Mocha Tiramisu
Chobani Creations
C NOVA 4 Eco-Score B
Banana & Honey Flavoured Milk
Pauls Plus+ Protein
E NOVA 4 Eco-Score D
Greco
Pil,Greco,Gloria Bolivia
B NOVA 4 Eco-Score A
Mild Cheddar
Good & Gather
NOVA 4 Eco-Score D
Greek Style Yoghurt 'n' Muesli Vanilla
Bulla
B NOVA 4 Eco-Score B
Orange Fizzy Whey
BM
A NOVA 4