Barcode: 8717399846769
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.5 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, glucose-fructosesiroop, vruchtensap uit concentraat 5% (2,5%sinaasappel, 2,5% appel), voedingszuur (citroenzuur),sinaasappelaroma, zoetstoffen(acesulfaam-K, natriumcyclamaat, sucralose), stabilisator (arabische gom, glycerolesters vanhouthars),kleurstof (carotenen), conserveermiddel (kaliumsorbaat, natriumbenzoaat),antioxidant (ascorbinezuur), SOJA-eiwit isolaat.
Additives
e160a
e202
e211
e300
e330
e414
e950
e955
Related Products in Syrups
Le Sirop de Monin Vanille Madagaskar
Monin
E NOVA 4
Monin Cookie choco
Monin
E NOVA 4
Sirup geröstete Haselnuss
Monin
E NOVA 4
Schwartau Coffee Shop Karamell Sirup
Schwartau
E NOVA 4
Mango Sirup
Monin
E NOVA 4
Le Sirop De Monin Pfefferminz
monin
D NOVA 4
Sirup mit Vanillegeschmack
Schwartau
E NOVA 4
Waldmeister-Sirup
Lausitzer
D NOVA 4
Himbeer-Sirup
Lausitzer
D NOVA 4
Praline Nuss Sirup
Monin
E NOVA 4
Ingwer Sirup
Lühders
D NOVA 3
Vanille Sirup Madagaskar
Monin
E NOVA 4