Barcode: 3336770000115
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 288.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 70.6 g |
| of which sugars | 69.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sirop de sucre, eau, arôme naturel de réglisse-anis, stabilisants : gommes (arabique, ester)
Related Products in Beverages
Choco energy
Olympus
E NOVA 4
Lemon soda
Epsa
E
Amstel Radler
Amstel
ΣΟΚΟΛΆΤΑ ΥΓΕΊΑΣ ΑΜΥΓΔΆΛΟΥ ΣΤΕΒΙΑ
ΙΟΝ
NOVA 4
Blood orange
E NOVA 4
pepsi
Pepsi
E NOVA 4
Pepsi Max 1.5lt
Pepsi
B
Βανίλια
ΣΑΡΑΝΤΗΣ
Bikos cola
Βίκος
Vitamin Water
COOLVIT
C
Epsa Green Tea Lemon With Pomegranate & Sour Cherry Light 330ML
Epsa
C NOVA 4
Relax
COOLVIT