Barcode: 7610173018226
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 341.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 85.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre, eau, acidifiant (acide citrique), concentre (carthame), arômes naturels, ocnservateur (sorbate de potassium), colorant (acide carminique)
Additives
e120
e202
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Organic Strawberry Lemonade
Trader Joe's
E NOVA 4
Groovy Grape Drink From Concentrate, Groovy Grape
Rolling hills farm
E NOVA 4
Sparkling water
Clear American
C NOVA 4
Citrus Flavor Green Tea, Citrus
Great value
D NOVA 4
Evian natural spring water
Evian
NOVA 1
Rose Water
Shams
B NOVA 1
Café Liofilizado Members Mark
Member’s Mark
Hydrate Alkaline Water
Great Value
B NOVA 1
Natural Spring Water
evian
A
Chocolate Milk
Upstate Farms
C NOVA 4
Orange Blast Drink Enhancer
Great Value
E NOVA 4
Sparkling Matcha Lemonade
Trader Joe's
C NOVA 4