Barcode: 3760118050430
Sirop coquelicot
Processing
NOVA 4
Labels
la lorraine notre signature
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
Eau, sucre, arôme naturel coquelicot, colorants E124*, E211
Additives
e124
e211
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Pineapple Juice
D NOVA 1
Cholesterol Yogurt Drink
Brooklea
NOVA 4
Espresso Macchiato
Cowbelle
D NOVA 4
Apple Juice
The Juice Company
C NOVA 1
Almond milk no sugars
Acti leaf
B NOVA 4
Apple juice
Cranberry juice drink
Aldi
C NOVA 4
Squash
Aldi
B NOVA 4
Maximise
The juice company
D NOVA 1
100% Pure Pressed Orange Juice smooth
The Juice Company
E
Soya Milk
Acti Leaf
B NOVA 4
Tropical Fruit Juice Drink
The juice company
NOVA 4