Barcode: 0066536505006
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 90.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Source négligeable de gras saturés, trans, choiestéro), fibres, vitamine A, vitamine C et fer. / Not a significant source of fat saturated, transt cholesterol, fibre, vitem.i.n
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Beverages
Lemonade
Galliker Dairy Company
D NOVA 4
Premium lemon juice
NOVA 4
Chocolate Milk
E NOVA 4
Milk chocolate
Smith's,Smith Dairy Products Co.
D NOVA 4
Chocolate
Smith's, Smith Dairy Products Co.
D NOVA 4
Sour Apple Mixer
Master of Mixers
NOVA 4
5 pepper gourmet bloody mary mixer
NOVA 4
Cosmopolitan martini mixer juice
American Beverage Marketers
NOVA 4
Alkaline Water
Action
B NOVA 1
Infused Syrup, Strawberry
American Beverage Marketers
NOVA 4
Old fashioned mixer juice
American Beverage Marketers
NOVA 4
Drink
Mccoll's
E NOVA 4