Barcode: 3363474037147
Sirop de cerises
Processing
NOVA 4
Labels
no preservatives
no colorings
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 61.0 g |
| of which sugars | 61.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirop de sucre, jus de fruits à base de concentré 74% (cerise 68%, citron), arome.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Infused natural mineral water
Schweppes
A NOVA 4
Zero sugar dry
Canadian Club
NOVA 4
California Pizza Kitchen, Nobilo Sauvignon Blanc, 9 Oz
California Pizza Kitchen
B
Oat Milk
Australia’s Own
NOVA 4
Macadamia milk
C NOVA 4
Solo
Solo
E NOVA 4
Australia's Own kids milk strawberry
C NOVA 4
Orange - Cucumber - Spinach - Capsicum
Grove Juice
B NOVA 4
Soda Water
Schweppes
B NOVA 3
Sunkist Zero Sugar
Sunkist
C NOVA 4
Zero Sugar Cola
Jim Beam
NOVA 4
White Castle, Cherry Coca Cola, Kids
White Castle
C