Barcode: 3032230301661
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 83.3 g |
| of which sugars | 82.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirop de glucose fructose, sucre, eau, arôme, arôme naturel de châtaigne, colorant : El 50a de référence avant la date indi uée surlabClt?,
Related Products in Beverages
Caffè Latte
E NOVA 4
Cappuccino Penny ready
Penny Market, Penny
C NOVA 3
Monster energy ultra red
Monster
C NOVA 4
Rosé Sekt Alkoholfrei
Schloss Königstein
NOVA 4
Dragster energiaital
Dragster
E
Drink mit Kakao
Kaufland
B NOVA 4
Spicy Ginger
Mike Mitchell's
E NOVA 4
Crazy Wolf sugar free
Crazy Wolf,Kaufland
C NOVA 4
LEON STEINER
LEONSTEINER
NOVA 3
Млечна напитка
K Classic
C NOVA 4
Gold Malz
Gold Malz
D NOVA 4
Teegetränk
Captains Tea
E NOVA 4