Barcode: 4260096395015
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 332.0 kcal |
| Fat | 5.4 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 68.5 g |
| of which sugars | 67.8 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sirop d'agave concentre * 88%, pâte de cacao* crue 10%, huile de tournesol* 2% * *Issu de l'agriculture biologique.
Related Products
Baumkuchen - Vollmilch
Netto MD, Santa Claus In Town
E NOVA 4
Steinofenpizza Diavolo
Mondo Italiano,Netto MD
D NOVA 4
Vanille Kipferl
Netto MD,Santa Claus in Town
E NOVA 4
Steinofenpizza Speciale
Mondo Italiano,Netto MD
C NOVA 4
Baumkuchenspitzen mit Rum
Netto MD,Santa Claus in Town
E NOVA 4
Kipferl Choviva
Netto,Santa Claus In Town
E NOVA 4
Butter Ringe
Biscoteria,Netto
E NOVA 3
Bio-Lebkuchen - Herzen, Brezeln, Sterne
BioBio, Netto
D NOVA 4
Baumkuchen Spitzen Mit Orangenlikör
Santa Claus In Town,Netto MD
E NOVA 4
Baumkuchen - Zartbitter
Netto MD, Santa Claus in Town
E NOVA 4