Barcode: 27029299
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 313.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 78.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre de coco, eau
Related Products in Sweeteners
Feiner raffinade Zucker
Nordzucker, Penny
E NOVA 2
Poedersuiker
Giro
E NOVA 2
Birken Zucker
Süssli
NOVA 4
Agave sirop
Mama Nature,Aldi
E NOVA 1
Bio-Agavendicksaft
Naturgut, Penny
D
Puderzucker
Südzucker
E NOVA 2
Pflanzlich lecker No Bee
Food For Future, Penny
E NOVA 1
Vanillin Zucker
Puda
E NOVA 2
Ahornsirup
Back Family
E NOVA 2
Feiner Raffinade Zucker
Penny, Südzucker
E
Gelier Zucker 2plus1
Südzucker
E NOVA 4
Süssli
Aldi
A NOVA 4