Barcode: 4006040350101
Sirop de datte
by Rapunzel
Processing
NOVA 1
Labels
fair trade
organic
eu organic
de oko 001
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 289.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 70.0 g |
| of which sugars | 70.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
dattes** 79%, eau.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Långlur
Ikea
C NOVA 1
Papa John's, Mountain Dew Livewire, 20 Oz
Papa John's
C
Cola Getränk
Ikea
B
Blend Orange Carrot Pers
Ikea
C NOVA 1
Blend Apl Pumpkin Mango
Ikea
E
citron lime fruktdryck
Kiviks
D NOVA 4
Vintersaga
IKEA
NOVA 4
Långur
Ikea
D
Frukt- & Bärdryck Hallon Persika
Kiviks Musteri
NOVA 4
Långlur
Ikea
D
Iskub Cola Flavour
IKEA
D NOVA 4
Dryck bubbel paron
Ikea
E NOVA 4