Barcode: 3760087361575
Sirop de fleur de coco
Labels
fair trade
organic
eu organic
de oko 012
ab agriculture biologique
biopartenaire
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 340.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 83.0 g |
| of which sugars | 71.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Sirop de seve de fleur de cocotier produit issu de l'agriculture biologique
Related Products in Beverages
Fruity touch
Sant'Anna
B NOVA 4
Acqua
A
Crema con aceto balsamico
Abm
Aranciata
E NOVA 4
Pompelmo zero
Todis
C NOVA 4
Tè zero
MD
C NOVA 4
Sant'Anna Santhè
Sant'Anna
E NOVA 4
Red mix
MD, Spumador, Viviland
E NOVA 4
SanTHÈ
Sant'Anna
E NOVA 4
Cedrata
Penny
C NOVA 4
vito
Penny
E NOVA 4
Birra analcolica
Willianbrau
C NOVA 1