Barcode: 3274510006976
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 322.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 80.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sirop de sucre, arôme naturel de génépi et autres arômes naturels, acidulant: acide citrique E330, stabilisant E445 colorant : E16lb, E131.
Additives
e131
e330
Related Products in Syrups
Sirop de vanille
MONIN
NOVA 4
Cinnamon Bun
Monin
E NOVA 4
Vanilla
Monin
E NOVA 4
Original Syrup
Mrs. Butterworth's
E NOVA 4
Ofree sugar free vanilla syrup
Monin
A NOVA 4
French Vanilla
MONIN
A NOVA 4
Fiji Ginger Syrup
The Ginger People
NOVA 3
Original Syrup Sugar Free
Meijer
B NOVA 4
Mrs Butter Worth's
Quaker
NOVA 4
Chocolate syrup, sugar-free
Meijer
A NOVA 4
Syrup
Gefen
D NOVA 4
Syrup
Peruvian Import Company
D NOVA 1